Тільки найкращі IT рішення

Ми

BestWebSoft Ukraine  – це команда цікавих, творчих, талановитих та амбіційних дизайнерів, розробників, менеджерів, що люблять свою справу та намагаються зробити web-простір кращe. Ми невтомно працюємо над собою, відточуємо свою майстерність та командну роботу і водночас тримаємо руку на пульсі новітніх веб технологій.

З року в рік ми з радістю створюємо адаптивні сайти з неповторним дизайном, допомагаємо брендам знайти свій унікальний стиль, даємо друге дихання сайтам з багаторічною історією і, як результат, маємо сотні успішних проектів та десятки задоволених клієнтів в усьому світі, що рекомендують нас своїм бізнес-партнерам та друзям.

Ми віримо в прописну істину, що ключ до успішного проекту – це прозора та налагоджена комунікація, для забезпечення якої ми використовуємо різноманітні канали зв’язку від імейлів та сервісів управління проектами до голубиної пошти. Чого тільки не зробиш, щоб доставити клієнту щоденний/щотижневий звіт про виконану роботу!

Місія

Наші цінності та принципи

01. Легкість у користуванні

Ми робимо все можливе, щоб нашими продуктами могли користуватися усі, без винятку, користувачі WordPress. Тож вам не потрібні якісь спеціальні навички або знання в програмуванні, щоб застосовувати будь-який наш продукт. Ми не женемося за величезною кількістю чудирнацьких опцій; ми створюємо наші плагіни, щоб вони приносили реальну користь при мінімумі зусиль.

02. Спілкування з клієнтом

Як клієнтоорієнтована компанія, перш за все ми спираємося на інтереси та побажання клієнта. Головний принцип нашої роботи – знайти до кожного клієнта індивідуальний підхід. Кожний окремий проект – це ціла неповторна історія, яка вимагає ретельного погляду та вдумливого опрацювання. Наша команда із задоволенням допоможе втілити вашу мрію в реальність.

03. Репутація йде поперед компанії

Веб простір зараз вражає різноманіттям і, щоб залишатись на хвилі, дуже важливо пропонувати клієнтам тільки найкращі рішення. Без тіні сумніву, ми можемо з гордістю заявити, що саме це ми і робимо вже котрий рік. Відгуки наших клієнтів кажуть самі за себе.

Декілька фактів про нас

Як BestWebSoft, ми продовжуємо навчатися та розвиватися щодня. І ми обов’язково веселимося, поки ми є однією командою!

42

Учасника команди

245

Випущених продуктів

2355

Завершених проектів

1057

Комітів за тиждень

17

Власників котів

32

Любителя кави

10

Музикантів

28

Велосипедистів