Тільки найкращі IT рішення

Як використовувати можливості штучного інтелекту на своєму сайті WordPress?

Час читання: 7 хв.

Штучний інтелект вже більше не фантастика з фільмів про роботів. Він увірвався майже в усі сфери нашого життя. Гарним прикладом є безпілотний автомобіль, який може рухатись в потоці машин, визначати найкоротший маршрут та навіть самостійно паркуватись. Також це розумні будинки, системи розпізнавання людей у натовпі, чат-боти, перекладач у реальному часі, звуковий набір та рукописний текст в мобільних телефонах, а ще роботи-гуманоїди.

З активним розвитком штучних технологій світ розділився на 2 табори: ті, хто налаштовані оптимістично та вважають, що технології ШІ зроблять наш світ краще, та ті, хто занепокоєні небезпечними наслідками його глобального розвитку. Перший табір очолює Марк Цукерберг, він вже використовує інструменти ШІ в Facebook. Лідером другого табору є Ілон Маск, який вбачає ШІ найбільшою загрозою для людської цивілізації. Білл Гейтс також серед занепокоєних розвитком штучного інтелекту. А яка ваша думка щодо цього?

Якщо можливості ШІ приваблюють вас більше, ніж лякають його наслідки, то ви також можете використовувати розумні технології та машинне навчання на своєму сайті WordPress. З цієї статті ви дізнаєтесь, які плагіни обрати, щоб зробити свій сайт більш інтелектуальним.

 

Що таке штучний інтелект та машинне навчання?

Штучний інтелект та машинне навчання – це комп’ютерні технології, які використовуються для інтелектуального розвитку різноманітних програм та пристроїв.

ШІ робить комп’ютерні програми схожими на людський інтелект.

Машинне навчання допомагає програмам швидко обробляти великий обсяг інформаціїї, складати алгоритм дії та вчитися на досвіді, щоб робити вибір без участі людини.

 

Що ШІ може зробити для сайту WordPress?

Можливості штучного інтелекту вражаючі. Ось кілька речей, на які здатен ШІ:

  • Забезпечує надійний захист від вірусів та шкідливих програм;
  • Взаємодіє з відвідувачами;
  • Покращує пошук необхідних товарів на сайті;
  • Пропонує розумні ціни;
  • Показує цікавий для відвідувачів контент;
  • Збільшує продажі;
  • Перевіряє граматику та стиль написання;
  • Допомагає просувати сайт вперед у пошукових системах.

Завдяки ШІ, ваш сайт WordPress може стати більш розумним, надійним та швидким. Він зможе підлаштуватись персонально під кожного користувача, ніби читаючи їх думки.

 

Плагіни WordPress, які використовують ШІ та машинне навчання

Вже створено досить багато плагінів WordPress, які використовують ШІ як основну функцію. Ці плагіни здатні навчатись, аналізуючи вашу поведінку та прийняті рішення, і в результаті стають розумнішими та більш винахідливими. Використовуючи ці плагіни, ви зможете зберегти свій час та зосередитись на інших важливих справах.

 

Akismet

Akismet – це один з двох плагінів, які завантажуються на ваш сайт за замовчуванням, щойно ви встановили WordPress. Це означає, що його варто активувати. Він використовує ШІ та машинне навчання, щоб виявляти спам у коментарях.

Його використовують більше ніж на 5 мільйонах сайтів, тому штучний інтелект не перестає розвивати свої можливості у розпізнаванні спаму, залишеного ботами чи написаного реальними користувачами.

 

Jetpack

Jetpack – це другий пре-встановлений плагін WordPress. Він складається з багатьох модулів, кожен з яких має свої функціональні можливості (наприклад, Monitor, Photon, Site Stats, Protect та інші). Але нас цікавить модуль Spelling and Grammar. Його створено на основі After The Deadline, інструменту для контекстної перевірки написання.

After The Deadline використовує штучний інтелект та обробку природної мови (NLP), щоб знайти помилки в написанні та запропонувати більш влучні варіанти. Він виділяє орфографічні, граматичні та стилістичні помилки різними кольорами та навіть надає пояснення.

 

QUTTERA WEB MALWARE SCANNER

Плагін QUTTERA WEB MALWARE SCANNER сканує ваш сайт WordPress аби виявити віруси, трояни, бекдори, шкідливі та шпигунські програми та інші загрози. Він також повідомить вам, якщо ваш сайт зламали чи занесли в чорний список Google. Після проведення сканування ви отримаєте звіт щодо виявлених загроз. Використовуючи хмарні технології та ШІ, а також за допомогою машинного навчання, цей плагін поступово вдосконалює свої “навички” розпізнавання загрози.

 

MyCurator

Плагін MyCurator допоможе знайти цікавий та релевантний контент для вашого сайту WordPress. Завдяки машинному навчанню, цей плагін створює алгоритм підбору контенту, пропонуючи вам ставити палець вгору, якщо знайдена ним стаття вам подобається, а також аналізуючи ті статті, які ви самі публікуєте. Таким чином, він покращує свої пошукові здібності і з кожним разом обирає найбільш релевантні статті. Ви також можете розмістити бажані статті на своєму сайті з посиланням на джерело.

 

Free live chat + 24/7 automated bot

Цей корисний плагін додає бота зі штучним інтелектом на ваш сайт WordPress. Якщо у вас немає можливості найняти працівників, котрі б цілодобово відповідали на запитання відвідувачів у чаті, то такий бот стане справжньою знахідкою для вас. Він здатен навчатись як і що треба казати, як відповідати на запитання користувачів. Завдяки такому цілодобовому сервісу, ваші клієнти залишаться задоволеними.

 

The Client Relations Factory

Активувавши плагін The Client Relations Factory на своєму сайті WordPress, ви можете обрати віртуального робота, який буде взаємодіяти з вашими клієнтами. До його обов’язків входить: надавати клієнтам інформацію щодо ваших продуктів чи сервісу; визначати бажання клієнтів, задаючи їм відповідні запитання; надавати підтримку під час здійснення покупок. Ви також можете обрати задній фон, ім’я робота та колір одягу, аби він відповідав бренду вашої компанії. Перед тим, як ваш асистент візьметься за роботу, ви маєте його навчити, тобто надати йому усю необхідну інформацію щодо вашої компанії, товарів чи послуг. Трохи пізніше ви зможете оновити знання робота, додавши отриману їм інформацію під час розмови з клієнтами. Тільки уявіть, що ваш асистент виглядатиме як приваблива дівчина, до того ж завжди ввічлива, працюватиме 24/7 та ніколи не втомлюватиметься! Надаючи підтримку таким цікавим чином, ви обов’язково перетворите своїх відвідувачів на клієнтів.

 

WordLift

WordLift – один з найкращих розумних плагінів. Він аналізує статті та інший контент на вашому сайті, трансформуючи його таким чином, щоб збільшити органічний трафік. Плагін будує графік знань, який слугує магнітом для відвідувачів. Також він аналізує ваш контент та пропонує різноманітні факти, посилання, аудіо- та відео-матеріали, щоб зробити ваші статті більш інформативними та привабливими, одночасно оптимізуючи їх для пошукових систем. WordLift – це корисний інструмент для тих користувачів, які хочуть мати якісний контент та займати топові місця на сторінці результатів пошуку. А ще цей дивовижний плагін підтримує українську мову.

Отже, якщо ви хочете йти в ногу з часом та використовувати всі можливості, які пропонує нам світ, то починайте користуватись плагінами зі штучним інтелектом. Нехай ваш сайт стане взірцем новітніх технологій!